Skip to content

Putzmeister

Witamy Państwa jako dostawca maszyn pompujących, mieszających i transportujących beton. Oferowane przez nas rozwiązania wyznaczają standardy w naszej gałęzi przemysłu/branży w szczególności w zakresie zapewnienia trwałego i rentownego wzrostu naszym klientom. Jest to możliwe dzięki rozwijaniu technologii opartej na niekonwencjonalnym myśleniu i znajdowaniu rozwiązań poza możliwościami konkurentów.

Marka Putzmeister oznacza maszyny, którymi można pracować z ekstremalną efektywnością, w stopniu większym niż konkurencyjny. W tym celu dostarczamy zarówno wyjątkowo innowacyjne technologie, umożliwiające pracę w najtrudniejszych warunkach budów,  jak i maksymalną jakość i doskonały serwis. Bliskie kontakty z Klientami skutkują praktycznymi i efektywnymi rozwiązaniami pozwalającymi na zmniejszenie kosztów budowy, a wysoka jakość zapewnia najwyższe bezpieczeństwo w trudnych warunkach pracy.

Putzmeister

Jakie rodzaje maszyn Putzmeister posiadamy?

Alltech Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie wszystkie rodzaje maszyn produkowanych przez firmę Putzmeister:

oraz zapewnia wsparcie na każdym etapie – od planowania, przez zakup, uruchomienie, szkolenie, części zamienne i serwis pogwarancyjny w miejscu przebywania maszyny lub w siedzibie naszej firmy.