Skip to content

Wiggert & Co.

Firma Wiggert & Co  GmbH wraz z jej oddziałami jest jednym z wiodących producentów wytwórni betonu, systemów transportowania mieszanek betonowych oraz modernizacji istniejących zakładów.

Wiggert jest dostawcą całościowych systemów „pod klucz”- węzłów betoniarskich produkujących najwyższej jakości beton. Specjalizuje się we wszystkich gałęziach przemysłu betoniarskiego, włączając w to prefabrykaty, płyty, rury, bloczki, dachówki i inne produkty betonowe.

Siedziba Wiggert & Co  GmbH znajduje się w Karlsruhe, w Niemczech – jedną godzinę jazdy na południe od Frankfurtu. Centrala wspiera sieć biur sprzedaży i przedstawicielstwa w ponad 50 krajach na całym świecie.

Wiggert & Co.

Bazując na 40-letnim doświadczeniu i przeszło 4000 inwestycji zainstalowanych na całym świecie, Wiggert jest w stanie spełnić nawet najbardziej wyjątkowe potrzeby klientów – od standardowych betonowni do wielomieszarkowych fabryk betonu. Ponieważ dział techniczny jest zaangażowany we wszystkie fazy produkcji i sprzedaży oraz wykorzystuje najnowsze programy projektowania komputerowego firma Wiggert jest w stanie dostarczyć najbardziej funkcjonalne rozwiązania najwyższej jakości. 

Kompletowanie i montaż osprzętu jest przeprowadzane w Karlsruhe pod ścisłym nadzorem działu technicznego. Wysoce wykwalifikowani pracownicy są w stanie dostosować daną realizację do indywidualnych potrzeb klienta. Wstępny montaż i testy przed transportem betonowni gwarantują łatwiejszy i szybszy montaż na placu budowy oraz jej uruchomienie w najkrótszym możliwym czasie.

Po montażu, uruchomieniu oraz przeszkoleniu operatorów, Wiggert wspiera klientów lokalnym serwisem posprzedażowym i zapewnia dostępność wszystkich części zamiennych – w Polsce wyłącznym przedstawicielem jest Alltech sp. z o.o.